KOVANIA

 
 
 
2.jpg 5.jpg 6.jpg biele_okna.jpg D66.png DSC_1562.jpg masv_40.jpg okno__9_.jpg P9195320.jpg presklena_terasa__5_.jpg
 
 
AKCIA DVERE SKLADOM
 
 
 
O nás > KOVANIA
 

kovania

Sigenia Si-line S-ES pre bezpečnosť
Bezpečnosť šitá na mieru  

Kovanie FAVORIT Si-line S-ES ponúka zodpovedajúci koncept pre každú požiadavku na vyššiu odolnosť okien voči vlámaniu pre okná z dreva, plastu a hliníka s drážkou na kovanie. Kovanie je neobmedzene použiteľné na oknách zvláštnych tvarov ako je oblúk alebo šikmé okno. Vysoký dôraz kladieme rovnako na hodnotný vzhľad, vysoký komfort ovládania, krátku dobu montáže kovania a nízku náročnosť na skladovanie. A to všetko v zaručenej kvalite SIEGENIA-AUBI, o čom svedčia nespočetné oficiálne skúšky v renomovaných inštitútoch.

Flexibilita vďaka modulovej stavbe
Modulová stavba kovania Si-line S-ES zabezpečuje vhodnosť tohto kovania pre všetky stupne bezpečnosti až po 3. triedu odolnosti (WK3).

• Rohový prevod a jedna uzatváracia platnička so zvýšenou bezpečnosťou zabezpečujú i pri štandardnom kovaní základnú bezpečnosť.

• Všetky druhy kovania so zvýšenou odolnosťou voči vlámaniu sú vybavené uzamykateľnou kľučkou, ktorá zabraňuje neoprávnenému posunutiu kovania. Upevnenie kľučky je chránené ochranou proti odvŕtaniu.

• Pri vyhotovení kovania pre 1. triedu odolnosti (WK1) sú navyše všetky rohy okna vybavené dielmi kovania so zvýšenou bezpečnosťou.

• Pre 2. triedu odolnosti (WK2) je kovanie navyše vybavené dodatočnými uzávermi s hríbovými čapmi, ktoré poskytujú viac bezpečnosti.

• Vďaka uzáverom s hríbovými čapmi na medzikusoch kladie kovanie v 3. triede odolnosti (WK3) aj pri použití ťažkého náradia účinný odpor.

FAVORIT TBT „Poloha „vyklopené“ pred polohou „otvorené“ zaisťuje bezpečnosť
V mnohých budovách zahŕňa bezpečnosť viac ako len ochranu obyvateľov pred zlodejmi. Napríklad v materských školách a nemocniciach je bezpečnejšie, polohu „otvorené“ sprístupniť len pre účely čistenia okna. Vďaka poradiu ovládania „vyklopené“ pred polohou „otvorené“ a možnosti oddeleného uzamykania polohy „otvorené“, ponúka kovanie FAVORIT TBT životne dôležitú bezpečnosť pred vypadnutím z okna.