EXTERIÉROVÉ dvere

 
 
 
2.jpg 5.jpg 6.jpg biele_okna.jpg D66.png DSC_1562.jpg masv_40.jpg okno__9_.jpg P9195320.jpg presklena_terasa__5_.jpg
 
 
AKCIA DVERE SKLADOM
 
 
 
 

EXTERIÉROVÉ dvere

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
 
 

Máme pre vás pripravenú super možnosť ako spojiť príjemné s užitočným.

Dajte  si vyrobiť dvere ktoré   budú robiť radosť nielen vám, ale aj vašim deťom. Dajte si na dvere pripevniť  tabuľku na písanie  kriedou  a vaše deti či vnúčatá si môžu kresliť, učiť sa alebo vám pripravovať rôzne prekvapenia.

Stačí nám zavolať alebo napísať a my ostatné vybavíme za vás, keďže ponúkame kompletný servis od zamerania, poradenstva, výroby ,dovozu aj montáže. Tešíme sa na našu spoluprácu a radosť z dobre vykonanej práce pre vás a vaše deti.

 
            

 
 

Máme pre vás pripravenú  ďalšiu super možnosť ako spojiť príjemné s užitočným.

Vyrobíme pre vás dvere na mieru dvere, ktoré nielen doplnia váš domov a interiér krásnym dojmom, ale budú pre vás aj užitočné.  Dajte si na dvere pripevniť zrkadlo , ušetríte priestor a budete mať radosť z dverí dvojnásobnú. Zaručene vám oddelia priestor , pôsobia moderne, dotvárajú interiéru neopakovateľnú atmosféru a  sú užitočné pre vás.
Stačí nám zavolať alebo napísať a my ostatné vybavíme za vás, keďže ponúkame kompletný servis od zamerania, poradenstva, výroby ,dovozu aj montáže. Tešíme sa na našu spoluprácu a radosť z dobre vykonanej práce pre vás .

         

 

 
 
Exterierové dvere

EXTERIÉROVÉ DVERE z masívu

Vchodové dvere sú brána do Vášho domu.


Exteriérové euro dvere, ktoré vyrábame na základe Vašich predstáv a požiadaviek, dotvárajú celkový estetický vzhľad bývania.
Zároveň sú nevyhnutnou súčasťou  vstupu do vášho domova, či osobitným prejavom vkusu a estetiky zákazníka. V našej ponuke nájdete krásne a vkusné vchodové dvere vyrobené z kvalitného masívneho dreva v rôznych farebných variáciách, ktoré budú ozdobou Vášho rodinného domu.
Základ dverí tvorí kvalitný euro hranol  s rozmerom 125 x 78 mm. Záleží nám na vašej bezpečnosti a preto  na dverách je použité 5 bodové bezpečnostné uzamykanie, ktoré dopĺňa aj bezpečnostná kľučka.  Tepelná priestupnosťou tepla K-1, 1Wm2k.
Dvere vyrábame podľa prianí zákazníka plné, kazetové, presklené variácie , s nadsvetlíkmi alebo bočnými svetlíkmi a v rôznych možných variantoch , ktoré dodajú dverám neobyčajný dizajn v kombinácii s budovou.
Využite našu širokú ponuku kľučiek, pántov, skla a farebných odtieňov a vyrobíme Vám dvere na mieru a presne podľa vašich predstáv.
Na povrchovú úpravu euro dverí sú použité hrubo vrstvové, vodou riediteľné lazúry, ktoré zabezpečujú ochranu vašich dverí proti škodcom, hubám, poveternostným vplyvom a tiež voči UV žiareniu. Nátery sú ekologické a ich estetický vzhľad poukazuje na dokonalosť a dlhú životnosť exteriérových euro dverí.