BIELE DVERE

 
 
 
2.jpg 5.jpg 6.jpg biele_okna.jpg D66.png DSC_1562.jpg masv_40.jpg okno__9_.jpg P9195320.jpg presklena_terasa__5_.jpg
 
 
AKCIA DVERE SKLADOM
 
 
 
 
BIELA ELEGANCIA

Medzi obľúbenú a vyhľadávanú variantu produktov patria biele výrobky ako sú euro okná, kastlíkové okná,  interiérové a exteriérové dvere, okenice alebo zábradlia.
Elegantná  striekaná , laminátová a dyhovaná  biela farba sa hodí do každého interiéru  aj exteriéru a  pôsobí veľmi útulne.
Snehovo biela farba sa dá výborne kombinovať , kde si môžete vybrať s presklením rôznych druhov a variácii, typov dverí a okien, kľučiek a doplnkových kovaní.

• Pri striekaných dverách viacvrstvové lakovanie
• Elegancia a moderný dizajn
• Možnosť kombinácie s každým interiérom aj exteriérom
• Široká škála možností kombinácie s kovaním

 
 

BIELE DVERE

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
 
 

Máme pre vás pripravenú super možnosť ako spojiť príjemné s užitočným.

Dajte  si vyrobiť dvere ktoré   budú robiť radosť nielen vám, ale aj vašim deťom. Dajte si na dvere pripevniť  tabuľku na písanie  kriedou  a vaše deti či vnúčatá si môžu kresliť, učiť sa alebo vám pripravovať rôzne prekvapenia.

Stačí nám zavolať alebo napísať a my ostatné vybavíme za vás, keďže ponúkame kompletný servis od zamerania, poradenstva, výroby ,dovozu aj montáže. Tešíme sa na našu spoluprácu a radosť z dobre vykonanej práce pre vás a vaše deti.

 
            

 
 

Máme pre vás pripravenú  ďalšiu super možnosť ako spojiť príjemné s užitočným.

Vyrobíme pre vás dvere na mieru dvere, ktoré nielen doplnia váš domov a interiér krásnym dojmom, ale budú pre vás aj užitočné.  Dajte si na dvere pripevniť zrkadlo , ušetríte priestor a budete mať radosť z dverí dvojnásobnú. Zaručene vám oddelia priestor , pôsobia moderne, dotvárajú interiéru neopakovateľnú atmosféru a  sú užitočné pre vás.
Stačí nám zavolať alebo napísať a my ostatné vybavíme za vás, keďže ponúkame kompletný servis od zamerania, poradenstva, výroby ,dovozu aj montáže. Tešíme sa na našu spoluprácu a radosť z dobre vykonanej práce pre vás .